Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, Türkiye’de eğitim almak isteyen Uluslararası öğrencilere danışmanlık ve Rehberlik hizmeti vermek amacıyla kurulmuş, 5 yılı aşkın bilgi ve birikime sahip bir eğitim danışmanlığı şirketidir.

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, ülkelerin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmalarının yegâne yönteminin eğitim olduğunu ve eğitim hizmetlerinin önemini bilen; nitelikli ve dürüst hizmet politikasına sahip deneyimli bir eğitim danışmanlık şirketidir.

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, rehberlik hizmetlerinin yanı sıra, yabancılara öğrencilere yönelik Türkçe öğrenim (TÖMER) ve üniversiteye hazırlık kursları, kısa süreli sertifika programları, yurtdışında üniversite tanıtım ve sınav organizasyonları gibi birçok proje gerçekleştirmekte ve her yıl Ortadoğu ve Afrika başta olmak üzere yüzlerce öğrenciye hizmet vermektedir.

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayınlanan ve başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye ve ABD olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olan ISO 9001:2005 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi Sertifikalarına sahiptir.

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Türkiye’de eğitim sektöründe yabancı öğrencilere yönelik hazırlanan, Türkiye’nin tüm üniversitelerini ve programlarını kapsayan ilk ve tek mobile uygulamasına sahip danışmanlık şirketidir.

 

Misyonumuz

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, dünyanın her tarafından gelen ve Türkiye’de Lisans, Yüksek Lisans (Master) ve Doktora programlarında eğitim almayı planlayan öğrenciler için karar verme evresinden başlayarak doğru üniversite ve bölüm seçimi, başvuru, kabul ve kayıt işlemleri, konaklama, vize danışmanlığı ve oturum izni gibi tüm süreçleri titizlikle takip etme ve profesyonelce yönetme misyonuna sahip eğitim danışmanlığı kuruluşudur.

 

Vizyonumuz

Ecs Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, Dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye ulaşarak Türkiye’de üniversite okuma fırsatı ile tanıştırmayı ve Türkiye’nin yükseköğretimdeki çeşitlilik ve kalite standardından faydalandırmayı, Yükseköğretim sistemimizin kapılarını dünya gençliğine açan; ülkemizin ve yükseköğretim sistemimizin uluslararasılaşma idealine destek veren bir girişim olmayı vizyon edinmiştir.